RSS
poniedziałek, 09 sierpnia 2010
Zaszyć się we własnym kącie

Pozwólcie, że namaluje wam pewien obrazek: wygodny fotel, małe biurko i lampka. Gdzieś na  poddaszu w zacisznym domku. Olbrzymi kubek pełen gorącego kakao. Albo pysznej kawki. I długie wieczory w których możesz rzucić się w wir swojego hobby.

Moja starsza siostra (o przeszło 15 lat) uwielbiała przesiadywać na poddaszu ze swoimi robótkami. Jako dzieciak nie rozumiałem jak można godzinami siedzieć w jednym miejscu. Teraz sam siedzę. Co prawda nie nad robótkami, ale przed komputerem (i niestety już rzadziej, ale jeszcze) z dobrymi książkami.

Ostatnio wpadła mi w ręce książka Adwords for Dummies. Nie czuje się co prawda jak "dummy" (oporny), ale książka jest z sensem i co najważniejsze w prosty sposób wyjaśnia temat Google Adwords a nawet zagłębia się w tak zwany Adwords management.

Liczba moich hobby rośnie niestety w zatrważającym tempie - i zaczyna mi poważnie brakować wieczorów podczas których mógłbym się bez opamiętania zaszyć na swoim poddaszu. Pozostaje mi więc albo wykombinować jak zdobyć trochę więcej czasu, albo oddać do biblioteki Ultimate Guide to Adwords i usunąć z listy czytanych blogów oficjalny blog Inside Adwords.

Ach, może gdybym tak kupił drugi zegarek to bym miał więcej czasu?

04:12, szisong
Link Dodaj komentarz »